Vaevlete ruuminappuses? Optimeerige!

Väike ruum ei tähenda piiratud võimalusi.

Vaevlete ruuminappuses? Optimeerige!

Meil on kodus väga vähe vaba ruumi. Iga nurk näib olevat tuubitud täis mööblit, laste mänguasju ja igasugust träni (millest enamiku ostmist või vajamist ma isegi ei mäleta).

Me pidime ruumikitsikusega arvestades olema tõeliselt nutikad, kui jõudis kätte aeg soetada uued seadmed. Meie reegel oli: need peavad olema taskukohased, efektiivsed ja ehk ka kenad.

Võtke näiteks pesumasin. Meil kulus jupp aega, et mõelda välja, mis meile sobiks. Meile meeldis ka mõte trummelkuivatist, ent arvasime, et see oleks meile liiga kulukas. Ent pärast pikki otsinguid ja järelepärimisi leidsime Indesiti Innexi tootevaliku ja selle pesumasin-kuivatid. Bingo!

Esiteks sobis see mugavalt nii meie eelarvesse (tänud selle eest, eks) kui pisitillukesse pesuruumi.

Kuigi talle ei meeldi seda tunnistada, heidutavad kodumasinad pisut mu meest. Ja nüüd suudab koguni tema lihtsalt programme ja tsükleid seada. Need on kõik masinal selgelt kujutatud ning vähesed juhtnupud on väga intuitiivselt paigutatud.

Kui rääkida programmidest, siis neid on palju. Hämmastavalt on need kõik ka kasulikud. Seni on minu lemmikuks 45-minutiline Wash&Dry, mis teeb täpselt seda, mida arvate - ja teeb seda perfektselt.

Kui meil on pisut vaba aega (mida tuleb ette lihtsalt liiga harva...), siis meeldib meile sõpradega natukeseks baari lipsata. Vahel paneb sigaretisuits või niiskus riided ebameeldivalt lõhnama, ilma et need oleks tegelikult mustad. Sel juhul armastan kasutada AirFreshi: see tsükkel värskendab riided kiiresti kõiki ebameeldivaid lõhnu eemaldades.

Nagu ma ütlesin, kui vähegi võimalik, siis tahaksin, et mu kodumasinad oleks ka kenad. No selle Indesiti pesumasin-kuivati disainis kuulus Itaalia disainer Giorgetto Giugiaro, nii et see on disainseade!

Ja niisiis kokkuvõtteks: kui teil on vähe ruumi, siis ei tähenda see piiratud võimalusi ega vajadust kvaliteedi osas järeleandmisi teha. Me oleme äärmiselt õnnelikud oma uue Indesiti pesumasin-kuivati üle!

Leiate siit lisainfot Indesiti pesumasin-kuivatite kohta.