Vaevlete ruumikitsikuses? Valige
õige seade

Neljaliikmelises peres on ruum hinnaline kaup.

Vaevlete ruumikitsikuses? Valige 
õige seade

Mu tütar on taimetoitlane. Ma ise olen pidevalt dieedil (ja ainult suhtelise eduga). Minu mees ja poeg on vägagi isukad. Nad söövad tõesti palju.
Mida see tähendab? Komplitseeritud toidukordi ja valikuid alustuseks. Ent meil sai varem ka külmikus ruum väga kiiresti otsa. Selle ukse avamine oli lausa ohtlik kogu toidu tõttu, mis sellesse kogunes, ja vahel seadme sügavustesse ununes!
Oli aeg leida uus. Leidsime endale perfektse lahenduse pärast põhjalikku otsimist.

Indesiti eXtra tootevalikus on meie kõikide vajadustega arvestavad hämmastavad külmikud. Need pakuvad lihtsaid, efektiivseid lahendusi kõikidele probleemidele, mis meil alailma tekkisid.

Võtke näiteks raiskuläinud toit. See ajas mind hulluks! Vana külmikuga toit muudkui kogunes ja kogunes kõikidesse soppidesse ning jäigi sinna, kuni kõlblikkusaeg ammu möödas. Nüüd saame tänu eXtra külmiku nutikatele liugriiulitele tõmmata lihtsalt mõne neist välja, nii et kohe on selge, mida meil on ja mida mitte.
FlexiUse Box hoolitseb ka toidu pikema säilimise eest. Selle nutika väikse karbi saab panna erineva temperatuuriga kohtadesse külmikus. 0 °C asukoht on seega ideaalne lihale ja muule kergesti riknevale ning 5 °C koht parem köögi- ja puuviljadele. Toit säilib nii kauem ja maitseb paremini!

Nagu öeldud, meid on palju ja igaüks toitub erinevalt. See tekitab suurt segadust. Minu lahendus (ma olen ema ja seda me ju teemegi - leiame lahendusi!) on küpsetada toit ette valmis ja külmutada. Õnneks saan Indesiti uue sügavkülmiku sisu oma käe järgi ümber seada: saan lahtreid eemaldada ja asju ümber tõsta, nii et mul on vajadusel lisaruumi suures koguses toidu külmutamiseks. Suurepärane!

Leiate siit lisainfot meie eXtra külmik-sügavkülmikute kohta.