Pesuhooldus: nüüd lihtne nagu 1-2-3

Intuitiivsed seadmed lihtsustavad teie elu.

Pesuhooldus: nüüd lihtne nagu 1-2-3

Minu naine on minu kangelane. Päriselt ka.

Tal on täiskohaga töö, kaks last ja laitmatult korras majapidamine. Ma loomulikult aitan ka, ent mul pole samasugust organiseerimisoskust nagu temal. Tööl kavandan ja otsustan ma enesekindlalt. Ent kodus... kodus küsin tavaliselt naiselt.
Me jagame enamikku kodutöödest (kui teil on pere, siis teate, et iga jumala päev on vaja teha lõputul hulgal asju). Ent on mõned asjad, millega ainult tema toime tuleb.

Üks neist on pesuhooldus.
Mingil imelikul põhjusel muutun ma täiesti nõutuks, kui on vaja kasutada pesumasinat. Mulle meeldib muidu asju ise teha, parandada ja mõelda välja, kuidas miski töötab. Aga pesumasinad? Täielik müsteerium.

Või pigem need olid seda. Nüüd on meil uus.

Otsustasin leida uue pesumasina, et oma naisukese elu kergemaks muuta. Abikaasakindla seejuures. Nagunii oli juba viimane aeg vana välja vahetada.
Leidsin Indesiti Innexi tootevaliku pärast pisukest Google'i seltsis onlainis veedetud aeg. See oli täpselt see, mida otsisin.

Miks? Sest just selline on Innexi-stiilis pesuhooldusprotsess algusest lõpuni:

Pane masinasse.
Vajuta nuppu.

Ja ongi kõik. Sõna otseses mõttes.

Pole vaja seada programmi iga kord, kui pesu vajab pesemist, ei mingit jamamist mitmete nuppudega. Ja 45 minuti pärast on pesu perfektselt puhas.
See on nii tänu nutikale süsteemile Push&Go, mida isegi mina suudan kasutada.
Nüüd on pesuhooldus muutunud nii lihtsaks ülesandeks, et koguni meie väike kümnene poeg on hakanud kaasa lööma. Ka tema tahab oma emmet aidata (jah, ta on ingel).

Meie Indesiti Innexi pesumasinal on loomulikult ka palju muid progamme ja funktsioone (30 ° pesutsükkel, lõhnavastane, invertermootor ja palju muud). Ma usun, et mu kallikesele pakub palju rõõmu nende kõigi uurimine. Mulle endale piisab täielikult Push&Go funktsioonist.
Emal on pisut lisaaega, mina sain võitu oma pesumasinaga seotud hirmudest ja meie poeg annab samuti oma panuse. Kõik võidavad!

Leiate siit lisainfot Indesiti Innexi tootevaliku kohta.