Uus kodu: aeg tähistada :)

Kolimine oli närvesööv, ent vajalik.
Positiivne on see, et nüüd on aeg pidada soolaleivapidu!

Uus kodu: aeg tähistada :)

Me armastasime oma vana maja, tõesti armastasime.

See oli esimene koht, kuhu paarina kolisime, esimene, mille tegelikult ise sisustasime. Eeskätt oli see kodu, kus meist sai perekond, kus kahest sai maagiliselt kolm.
Ja siis saabus meie pisitüdruk. Äkki ja just niisama maagiliselt oli meid neli. Oli aeg tõele näkku vaadata: me olime oma väiksest majast välja kasvanud. Oli aeg liikuda edasi.
Nii me siis asusime uut otsima pisarsilmil ja samas pisut erutatult. Kui olete seda ise teinud, siis teate, kui raske see võib olla. Selleks kulus nii palju aega!

Ja ometi - siin me oleme. Istume mõned kuud hiljem oma uues kodus. See on loomulikult ikka veel pisut võõras. Pean näiteks üha seinu kompima lülitite leidmiseks. Ent see muutub: see on praegu ikka veel maja. Aga peagi saab sellest kodu.
Ja millal oleks veel parem aeg soolaleivapeo pidamiseks? Vanade sõpradega uutes kohtades kohtumine sisendab kindlustunnet ja rahustab, kas pole?

Nii me siin oleme - mõned asjad veel ikka kastides, ja ootame külaliste saabumist.

Jah, kõik pole veel ikka päris korras (mul pole aimugi, kuidas kõik meie riided ära sortida!), ent üks on kindel: köök on valmis lõbusaks õhtuseks peoks. Tegelikult oligi just köök esimene ruum, mida me hoolikalt plaanisime ja mille siis armastusega sisustasime.
Praegu, kui ajame lapsi taga, et saada nad riideid vahetama, libiseb pilk tänulikult üle nõudepesumasina.

Ilma selleta poleks täna mingit pidu, see on kindel.

Me valisime Indesiti eXtraspace nõudepesumasina. See on tugev, seda on lihtne kasutada ja see on lihtsalt hämmastavalt tubli! Selles on piisavalt ruumi 14 inimese nõude ja söögiriistade pesemiseks (meie õnn, kuna täna istub meid lauas 12!).

Sellel väiksel abilisel on kõik programmid ja lisad, mida ma vajan (pigem sellised, mida ma tõepoolest kasutan, mitte uhked, ent tegelikult kasutud), kaasa arvatud viitkäivitus, ökoprogramm, pool masinatäit, intensiivne tsükkel ja palju muud. Saad vajadusel koguni ülemise korvi eemaldada, nii et sinu käsutuses on 53 cm kõrgune pesuruum.
Igatahes saime viimaks ime läbi lapsed riidesse ja keegi kõnnibki vist juba meie ukse suunas. On käes aeg pidutseda!

Jah, see hakkabki juba koduna tunduma.

Leiate siit lisainfot Indesiti eXtra tootevaliku kohta.