Kvaliteetaeg köögis

Teie kodu tõeline süda: köök.

Kvaliteetaeg köögis

Me oleme viimasel ajal vaadanud liiga palju kokandussaateid ja -show'sid.

Mu kaasa ja lapsed poetavad aegajalt jutu sisse nagu muuseas prantsus- ja itaaliakeelseid kokandustermineid. Nad koguni teavad, kuidas kirjutada Crème fraîche. See muutub juba imelikuks. Ent see on ka lahe. Me kannustame üksteist valmistama kõige imelisemaid roogasid ja ka toituma tervislikumalt (vahel).

Meie köök on muutunud justnagu ühiseks lahinguväljaks või meistriklassiks. Ja ma lihtsalt armastan seda. Olen alati pidanud kööki kodu tõeliseks südameks. Kui "me oleme see, mida sööme", siis on köök see koht, kus otsustame, kelleks soovime saada.

Meil on köögis Indesiti sisseehitatavad Aria seadmed. Need on lihtsalt fantastilised: iga seade täiendab perfektselt igat teist ning neil on see puhas, kaasaegne välimus, mis mulle nii väga meeldib. See kõlab küll pisut imalalt, aga see on nagu meie pere: me oleme kõik erinevad, ent me oleme üksteise jaoks loodud (jah, ma ju hoiatasin, et läheb läägeks).
Minu mees saab valmistada toekat praadi ahjus samal ajal, kui me tütrega vokime pliidiplaadil ülitervislikult ja vaid pisut-pisut rasva kasutades. Minu poeg saab samas eksperimenteerida mikrolaineahjuga. Me kokkame, naerame ja veedame suurepäraselt aega.

Me kokkame, naerame ja veedame suurepäraselt aega.

Aria tootevalik muudab selle lihtsaks. Võtke näiteks induktsioonpliidiplaat. Ma lihtsalt jumaldan selle mitmekülgsust - me saame kasutada mis tahes kuju ja suurusega potte-panne. Ja enda järelt hiljem koristamine on imelihtne.

Ahjul on nii palju suurepäraseid funktsioone, et me süüdistame minu kallist kaasat tihti pettuses.

Turn&Cook on üks neist. See töötabki täpselt nii - keera vaid nuppu ja naeruväärselt maitsev toit on vähem kui tunniga valmis. Me tülitsesime varem selle pärast, kes peaks ahju puhastama, ent meie uuel ahjul on arvukalt nutikaid väikseid disainielemente, mis muudavad puhastamise väga lihtsaks, nagu kallutatav grill ja ahjuukse eemaldatav klaaspaneel.

Me naersime varem oma poja üle, kui ta püüdis valmistada mikrolaineahjus kokakunsti tippsaavutusi. Ent nüüd peame tunnistama oma viga... tema tehtud toidud on lihtsalt oivalised. Aria mikrolaineahjul on spetsiaalne süsteem, mis tagab toidu hoolika läbiküpsetamise (vana mikrolaineahjuga saime ikka kas pooleldi külmunud või pooleldi kõrbenud toidu).

Meie köök: see on elav, lärmakas ja parajalt sassis paik.

Ent see on ka parim ruum meie kodus - just siin oleme kõige lähedasemad :)

Leiate siit lisainfot Indesiti Aria sisseehitatavate toiduvalmistamisseadmete kohta.