Eluline nõuanne: olge nutikas

Pereelu on keeruline. Leidke nutikad lahendused, mis aitavad
teil päeva õhtusse saata naeratus näol.

Eluline nõuanne: olge nutikas

Kaks last, täiskohaga töö - see on üks keeruline kombinatsioon.

Me püüame mehega kõigega toime tulla, aga see pole lihtne. Mustmiljon asja teha, kunagi pole piisavalt aega. Mõistsin peagi pärast väikse paharetist ingli nr 2 saabumist, et mul on kaks võimalust: a) põgeneda kaugele troopilisele saarele või b) leida nutikam viis meie aja halduseks ja asjadega toimetulekuks.
Ma otsustasin neist teise kasuks, kuigi esimene variant tundus hetkeks vägagi veetlevana. Emad seda ju teevadki, kas pole? Päästavad päeva :)

Ma tegin muudatusi. Vaid väikseid asju, ent kokku on erinevus suur.

Võtke näiteks mähkmevahetus: pidin varem viima beebi vannituppa ja jätma vanema lapse seega hetkeks üksi, kui mu meest polnud parajasti kodus. See põhjustas tihti igasugust jama (näiteks ootamatud seinamaalingud elutoas ja nii edasi).
Panin nüüd seetõttu kodus siin ja seal valmis mähkmevahetuskohad. Ei midagi uhket, lihtsalt niisked puhastuslapid, peotäis puhtaid mähkmeid ja vahetusmatt. Et kõik oleks alati käepärast, kui taas häda käes. Nüüd on nii palju lihtsam! (Ja uute seinamaalingute leidmise tõenäosus on kahanenud hämmastava 80% võrra!)

Mulle meeldivad sedasorti asjad. Teate küll - lihtsad, realiseeritavad lahendused. Ja ma valin samamoodi ka kodumasinaid.

Me vajasime näiteks uut külmik-sügavkülmikut. Midagi tugevat, usaldusväärset, selliste funktsioonide ja omadustega, mida ma ka tõesti kasutan ja vajan.

Me valisime pärast pikka otsimist Indesiti eXtra külmik-sügavkülmiku. Ja oleme sellega väga rahul!

Teate ju, kuidas asjad kuhjuvad külmikusse?
Vahel on raske kõige selle seast otsitavat leida. Ent sellel külmikul on nutikas väike lahendus: liugriiulid! Saan tõmmata need välja, justnagu kummutisahtli, ja haarata siis vajaliku.

Toidu raiskamine ajab mind hulluks! Ent minu Indesiti FlexiUse Box aitab seda vältida: saan selle nutika väikse karbi panna erineva temperatuuriga kohtadesse külmikus. 0 °C asukoht on ideaalne lihale ja muule kergesti riknevale ning 5 °C koht parem köögi- ja puuviljadele. Toit säilib nii kauem ja maitseb paremini!

Veel üks asi, mida armastan: saan muuta sügavkülmiku paigutust. Püüan harjutada end toitu ette valmistama ja sügavkülmutama, et see siis nädala sees ära tarbida. No ütleme näiteks, et tahan külmutada midagi suurt, nagu terve kalkuni. Pean nüüd vaid paneeli välja libistama ja mul on olemas kogu ruum, mida vajan.
Ja selliseid häid omadusi on palju. Mis kõige parem? Ma ka tegelikult vajan neid. Need muudavad tõepoolest minu elu lihtsamaks.

Jah, Indesit on nutikas. Peaaegu sama nutikas, nagu on üks ema :)

Leiate siit lisainfot meie eXtra külmik-sügavkülmikute kohta.