Maitsvad road, lihtsalt

Suud vett jooksma panevad road ei pea olema keerulised.

Maitsvad road, lihtsalt

Mulle meeldib kokata. Saan nii olla loominguline midagi hädavajalikku tehes - oma väikest pesakonda toites.

Ent alati pole lihtsalt tuju tundide kaupa köögis askeldamiseks ning koostisainete ja temperatuurisätetega mässamiseks, et kõik kukuks ideaalselt välja. Vahel on lihtsalt vaja kiiret ja usaldusväärset lahendust.
Jõuad ehk töölt hilja koju - mees ja lapsed on näljas. Varem panin külmutatud valmistoidu lihtsalt mikrolaineahju ja oligi kõik.

Ent pärast uue köögi saamist leidsin kiire viisi imemaitsvate toitude valmistamiseks ilma sellele kogu oma aega kulutamata.
See on Indesiti Aria köök - suurepärane sisseehitatavate toiduvalmistamisseadmete valik, mis on välimuselt väga kaunid ja moodsad ilma selle jaheda ja isikupäratu ilmeta, mis on tihti sarnastele kollektsioonidele omane.

Need seadmed on pilkupüüdvad ja hubased, kui saate aru, mida ma mõtlen.

Igatahes... Aria ahjul on suurepärane funktsioon, millel nimeks Turn&Cook. Ja see ongi kõik, mida peate tegema - keerama nuppu ja jätma ülejäänu ahju hooleks.
See küpsetab toidu perfektselt valmis, ilma et ma peaks kogu aeg kõike kontrollima. Ja retseptid ei saa kunagi otsa! Turn&Cook teab 80 erinevat retsepti ja valmistab nende järgi laitmatud road.

Hüvasti külmutatud valmisroad! Tere tulemast tervislikud, lihtsad, maitsvad toidud!

Leiate siit lisainfot Indesiti Aria sisseehitatavate toiduvalmistamisseadmete kohta.