Ema oskus nr 1: ajahaldus

Ajahaldus tähendab eluhaldust.

Ema oskus nr 1: ajahaldus

Ma pole üks neist emadest, keda näete ajakirjades. Minu soeng pole veatu 100% ajast. Ega ka meik (neil harvadel kordadel, kui jõuan ennast meikida...).

Ma olen tõeline ema, tegeliku elu probleemidega.

Õnneks pole ükski neist väga suur - lihtsalt vähe aega ja pidev soov, et me võidaks mingi ime läbi loteriiga (mis tähendab ilmselt, et meile kuluks ära ka pisem lisaraha!).

Need on ehk väiksed probleemid, mis on ka teil, ent te ei peaks seetõttu pidama neid tähtsusetuks. Ma usun kindlalt nii aja kui raha nutikasse haldamisse. Ja see veendumus on muutnud meie elu paremaks.

See saab alguse põhiasjadest: teie kodumasinatest. Need peaks teid aitama, mitte takistama. Me leidsime pärast pikki onlainotsinguid Indesiti nõudepesumasinate eXtra valiku. Õige hind, õiged omadused ja funktsioonid.

Võtke näiteks viitkäivituse funktsioon. Saad sellega nõud masinasse panna ja seada siis masina käivituma mis tahes ajal päeval või öösel. Kui miski mind tõeliselt ärritab, siis on see musti nõusid täis kraanikauss.

Need muudkui kogunevad sinna päev läbi, hommikusöögist õhtusöögini.

Nüüd hakkasime lihtsalt panema musti nõusid nõudepesumasinasse, kui parajasti pole aega nende käsitsi pesemiseks. Me teeme seda pärast igat söögikorda või näksimist.

Ja siis, öösel, kui me kõik magame, lülitub meie Indesiti nõudepesumasin sisse ja alustab oma tööd.
Nii ütlemata hea on ärgates kõndida korras kööki, puhtad nõud ootamas!

Lisaks sellele hoiame ka raha kokku. Masina seadmine tööle tippkoormuse välisel ajal tähendab väiksemaid kulusid. Ja seade iseenesest on veel ka vee- ja energiatõhus.

Kokkuvõtteks: ma kulutan vähem aega nõudepesule, arved on väiksemad ja köök korras! Pisut lisaaega ja väiksed säästud siin ja seal võivad viimaks muuta sind palju tervemaks, rikkamaks ja (eeskätt) õnnelikumaks.

Pidage niisiis meeles: ajahaldus on eluhaldus :)

Leiate siit lisainfot Indesiti eXtra tootevaliku kohta.