Perekonna finantsnõuanne: valige energiatõhusad seadmed

Säästmisel on abi igast pisiasjast.

Perekonna finantsnõuanne: valige energiatõhusad seadmed

Ma pole numbritega just sina peal. Kaugel sellest. Ent ma olen ema ja emad peavad omandama oskusi, mille vajalikkusest neil polnud aimugi... kaasa arvatud pidev arvutamine.

Meil on kombeks istuda mehega kord kuus maha pastaka, paberi ja kalkulaatoriga. Vaatame üle arved ja kulutused. Just-just, see on täpselt nii "tore", nagu tundub :( Ent see on vajalik!

Oleme teinud nimekirja asjadest, mille pealt saame kokku hoida ilma seejuures suurde masendusse langemata (see tähendab, et lubage endale aeg-ajalt väljas söömist!). Üks asi, mille me peagi avastasime, oli seadmete energiatõhusus. Ebatõhus seade raiskab energiat ning näiteks pesu- ja nõudepesumasinate puhul ka vett.

Peagi see raiskamine kuhjub ja kajastub ka arvetel.

Me tuhnisime seda silmas pidades veebis ja rääkisime sõpradega. Me otsisime töökindlaid, tõsiseid ja tõhusaid kodumasinaid, pigem midagi sellist, mis sind aitab, mitte ei muuda sinu elu veel komplitseeritumaks.

Pärast pikka kaalumist otsustasime Indesiti eXtra seadmete kasuks.

Miks? Sest Indesit pakub tugevaid, lihtsaid ja usaldusväärseid tooteid, mida tõelised pered vajavad. Nende eXtra seadmetel on funktsioonid, mida me ka tõepoolest kasutame, ja need on töötavale perele sobiva hinnaga.

Nende seadmed kasutavad energiat väga tõhusalt, nii et me hoiame pikas perspektiivis raha kokku. Ja kui arvestada nende vägagi mõistliku hinnaga, siis on siin tõepoolest tegemist ühega neist harvadest olukordadest, millest võidavad kõik!

Kuna oleme nüüd oma kodumasinate pealt raha kokku hoidnud ja teame juba ette, et säästame ka edaspidi iga kuu natuke tänu nende fantastilisele energiatõhususele, siis avan, et on aeg endale väikest naudingut lubada.

Leiate siit lisainfot Indesiti energiatõhusate eXtra seadmete kohta.