Minu pesumasin on ajamasin

Säästke energiat, vett ja (mis kõige tähtsam!) aega.

Minu pesumasin on ajamasin

Istusime üks päev mehega maha, et panna kirja kõik, mis tegemist vajab. Vaatasime lõpetades kõiki neid asju ja mõistsime, et ööpäevas pole lihtsalt piisavalt palju tunde kõige sellega toimetulekuks.

Teate ju isegi: lapsed, töö, majapidamine, poeskäik, koristamine, planeerimine, parandamine, toiduvalmistamine. Kui meil jääb mingi ime läbi pisut aega üle, siis püüame kasutada seda meelelahutuseks - film, raamat ehk tête-à-tête söögikord (Haa! Mäletate veel neid?).

Võtke näiteks pesuhooldus. Must pesu lihtsalt kuhjub ja kuhjub lõputult. Selleks ajaks, kui võtan puhta pesu masinast välja, on jälle vähemalt kaks masinatäit oma korda ootamas. Pesupesemine võib lihtsalt võtta ära kogu teie aja. Ja lapsevanematele on aeg väga hinnaline vara!

Ja vesi ja elekter! Need läksid meile varem terve varanduse maksma.

Nii heitsime tegemist vajavate asjade nimekirja hetkeks kõrvale ja keskendusime muule - ajamasinale.

Just-just, ajamasinale.

Paar sõpra olid meile rääkinud Indesiti MyTime'i pesumasinatest ja me hakkasime neid uurima. See oli täpselt see, mida vajasime. Me viskasime viivitamata oma vana masina välja ja läksime MyTime'ile järele. Vana välja ja uus sisse!

Vau! Kuidas see on meie elu muutnud!

Sellel väiksel abilisel on 6 ülikiiret programmi, mis kestavad alates 20 minutist (jah, KAHEKÜMNEST!) kuni 59 minutini pestava pesu tüübist olenevalt. Ma panen pesu masinasse ja enne kui märkan, on see juba plekitult puhas.

Alates MyTime'i ostmisest me tegelikult peseme pesu sagedamini, ent meil on palju rohkem vaba aega!

Meile valmistasid loomulikult muret ka jooksvad kulud. Ebatõhus seade tähendab täiendavaid kulutusi kuu-kuu järel. Nii et kuidas meie uus seade sellega toime tuleb?

Vastus on: hämmastavalt. Väikse pesukoguse puhul säästab see vett üle 70%.

Nii et jah, ajamasin. Me ei pruugi suuta reisida tulevikku ega minevikku, ent üks on kindel - me saame käesolevat hetke palju rohkem nautida.

Leiate siit lisainfot Indesiti MyTime'i pesumasinate kohta.