Kokata võib olla mõnus. Koristada pole.
(Ent te saate muuta selle lihtsamaks ja kulutõhusamaks!)

Aeg on väärtuslik: valige seadmed, mis minimeerivad teie vaeva.

Kokata võib olla mõnus. Koristada pole. 
(Ent te saate muuta selle lihtsamaks ja kulutõhusamaks!)

Ma armastan kokata. Ma otsin internetist retsepte ja vaatan kõiki kokasaateid, mida näidatakse.

Koostisainete leidmine ja kombineerimine ning retseptidele oma puudutuse lisamine on minu väike hobi. Mulle meeldib panna toitu ahju või pliidile ning jälgida, kuidas minu valmistatu muutub millekski imemaitsvaks, millega kogu pere saab maiustada.

Ja siis tuleb loomulikult igav osa... koristamine. See on vältimatu igaühele, kes ei saa endale abilise palkamist lubada.
Ma leidsin õnneks mulle ideaalselt sobivad toiduvalmistamisseadmed. Sõber soovitas neid mulle, kui olin kurtnud talle, kui väga ma vihkan ahju klaaspaneeli puhastamist.

See on Indesiti PureGlass kollektsioon. Ma armusin sellesse esimesest pilgust, kuna see vastab kõikidele minu soovidele: see on stiilne, funktsionaalne ja taskukohane. Mis võiks selle juures mitte meeldida? :)

Tagasi ahju klaaspaneeli juurde: nüüd on seda lihtne puhastada. Saan kolme lihtsa liigutusega eemaldada selle ohutult oma uuelt PureGlass ahjult. Nii saab selle äärmiselt lihtsalt puhtaks pesta. Te lihtsalt eemaldate selle ja pesete siis puhtaks ilma, et oleks vaja küürutada imelikes asendites või hulluda raskesti tabatava plekini ulatumiseks. Lihtne!

Sarnaselt kõikidele teistele tavalistele peredele muretseme ka meie kulude pärast. Veel üks hea asi PureGlass kollektsiooni puhul on selle hämmastav energiatõhusus. Pliidiplaadi põletid on disainitud suunama leeki otse pannile. See vähendab gaasikulu ning äärmiselt energiatõhus on ka ahi.

Kokkuvõte: ma raiskan vähem, säästan rohkem ja veedan vähem aega enda järelt koristades. Perfektne!

Leiate siit lisainfot meie PureGlass kollektsiooni kohta.