Olete uut sügavkülmikut ostmas?

jahutamine

Olete uut sügavkülmikut ostmas?
Ärge muretsege - me aitame!

Vahel ei piisa lihtsalt tavalise külmiku sügavkülmikukambrist. Eraldiseisev sügavkülmik on palju ruumikam ja sobib teile ideaalselt, kui teile meeldib toitu varuga ette küpsetada või käia toidupoes kord nädalas või koguni kuus, et toit siis külmutada, nii et varudele pole iga päev vaja mõelda.
See lihtne ja asjakohane sügavkülmiku ostujuhend aitab teil teha teadliku ostuotsuse.
Olete valmis? Hakkame siis pihta!

1. Valige stiil!

Sügavkülmikuid on kaht põhitüüpi: sügavkülmkirstud ja püstised sügavkülmikud. Siin on mõned näpunäited valiku lihtsustamiseks.

Sügavkülmkirstud

Sügavkülmkirst avaneb üles ja sellel on rõhtne paigutus. Selles kasutatakse vaheseinu ja rippuvaid korve toidu paigutamiseks seadmesse. Sügavkülmkirst kaitseb toitu suurepäraselt kuivamise eest ja on ka energiatõhus. Ja hinnast rääkides - sügavkülmkirst on reeglina ka taskukohane.

Püstised sügavkülmikud

Püstisel sügavkülmikul on klassikalisele külmikule sarnane paigutus - üks või mitu ettepoole avanevat ust ning rõhtsad riiulid seadmes. Püstine sügavkülmik tagab lihtsa viisi külmutatud toidu organiseeritult paigutamiseks. See vajab vähest põrandapinda ning mahub seega ka väiksemasse ruumi.

Kompaktsed sügavkülmikud

Saadaval on ka kompaktsed ehk minisügavkülmikud. Tööpinnale või selle alla paigaldatav seade võib olla just see, mida vajate, kui peate arvestama ruumikitsikusega.
Tänu kompaktsusele sobituvad need lihtsalt olemasoleva ruumiplaaniga.

2. Integreeritav või eraldiseisev?

Sarnaselt muud tüüpi kodumasinatele pakub enamik kaubamärke, kaasa arvatud Indesit nii integreeritavaid ehk sisseehitatavaid kui eraldiseisvaid sügavkülmikuid.
Kui teil on juba integreeritud või sisseehitatud seadmetega köögimööbel, siis eelistate ilmselt ka integreeritavat sügavkülmikut, kuna see sulanduks laitmatult ühte teie köögi üldilmega.
Kui see aga pole teile tähtis, siis valige eraldiseisev. Indesiti eraldiseisvad seadmed on silmapaistva disainiga ning miks mitte neid siis uhkustades näidata!

3. Hinnake suurust!

On aeg võtta välja mõõdulint. Tehke enne sügavkülmiku ostmist kindlasti selgeks, kui palju teil on selle jaoks ruumi. Kuna saadaval on erinevat tüüpi sügavkülmikuid, siis varieeruvad need ka suuruse poolest oluliselt, mistõttu on soovitav hoolikalt ette planeerida.
Ja ärge unustage mõõta üle uste laiust ja kõrgust majas! Te ei tahaks ju avastada oma uut läikivat seadet kätte saades, et see ei mahu eesuksest sisse!

4. Valige lisad ja eelised!

Superkülmutus

Panete uut toitu oma Indesiti sügavkülmikusse?

Superkülmutuse funktsioon alandab kiiresti temperatuuri seadmes tagamaks toidu võimalikult kiiret külmutamist, kuna see aitab säilitada toiteväärtust, maitset ja tekstuuri.

Temperatuurikontroll

Teie toit on heades kätes.
Indesiti temperatuurikontrolli funktsioon jälgib pidevalt teie seadme sisetemperatuuri tagamaks toidule parimat võimalikku külmutuskeskkonda.

Kui temperatuur peaks tõusma lubatust kõrgemale, siis annab temperatuurikontrolli funktsioon teile sellest hoiatava helisignaaliga märku.