Olete ostmas uut pliidiplaati?
Alustage sellest lihtsast ostujuhendist!

Mitte miski pole võrreldav kuuma pliidi juures seistes küpseva roa aroomide nautimisega. See on koht, kus saate päästa valla oma kulinaarse loomingulisuse ja kogeda toiduvalmistamise põnevust.
Hoolitsege pliidiplaati osates kindlasti selle eest, et see vastab just teie spetsiifilistele vajadustele. Siin on mõned nõuanded aitamaks teile endale sobivaimat valida.
Hakkame pihta!

1. Tagage vastavus oma kokkamisstiilile!

Kõige tähtsam on pliidiplaati valides arvestada oma kokkamisstiiliga. Mõnd tüüpi pliidiplaadid sobivad teile teistest paremini. Loomulikult on ka muid tegureid, millega arvestada. Näiteks kui teil on lapsed, siis võib teile olla kõige olulisem ohutus.
Leiate altpoolt kõige levinumat tüüpi pliidiplaatide kokkuvõtliku kirjelduse.

Keeduplaatidega pliidiplaat

Keeduplaatidega pliidiplaat on end aja jooksul tõestanud taskukohane lahendus. See on tõsine ja efektiivne seade, mis tagab üsna hea kontrolli toiduvalmistamise protsessi üle.

Sellisel pliidiplaadil on tavaliselt neli või enam ümarat elektrispiraaliga keeduplaati, mis kuumenevad sisselülitamisel ja kuumutavad siis omakorda potti või panni.

Klaaskeraamilised pliidiplaadid

Seda tüüpi pliidiplaat on pilkupüüdev ja minimalistlik oma elegantse, sileda klaaskeraamilise pinnaga. Klaaskeraamilise pinna all on mitu spiraalikujulist metallist kuumutuselementi keedualade kuumutamiseks, mis omakorda kuumutavad potti või panni.

Tänu siledale pinnale on sellist pliidiplaati eriti lihtne puhastada ning kuna see töötab elektritoitel, siis on sellel tihti intuitiivne puutejuhtimise paneel.

Induktsioonpliidiplaadid

Induktsioonpliidiplaat rakendab uuenduslikku tehnoloogiat - elektromagnetvälja panni, mitte pliidiplaadi enda pinna kuumutamiseks. Tänu sellele püsib pliidiplaadi pind ka toiduvalmistamise ajal toatemperatuuril, mistõttu on see eriti ohutu ja suurepärane valik eeskätt lastega peredele.
Induktsioonpliidiplaadi põhiomadusteks on kaasaegne puutejuhtimise süsteem, temperatuuri kiire reguleerimine ja veetlev disain.

Gaasipõletid

Kui naudite filigraansete võtete rakendamist toiduvalmistamisel, siis on teie jaoks fantastiliseks valikuks klassikalised gaasipõletid. Need reageerivad viivitamata reguleerimisele, nii et saate temperatuuri äärmise täpsusega seada.

Gaasipõletid on ideaalsed vokkimiseks ja üldiselt pannil praadimiseks. Lisaks sellele on gaasipõletite jooksvad kulud madalad.

2. Muutke see pilkupüüdvaks!

Pliidiplaadiga saab lisada kööki tõelist stiili.
Kui köögi üldilme on teile tähtis, siis ärge unustage valida endale sobivat värvi. Disain ja välimus on väga tähtsad! Pered veedavad köögis palju aega, mistõttu tasub see muuta tõeliselt meeldivaks kohaks!
Pliidiplaadid on tavaliselt saadaval valge, musta ja roostevaba terase värvi. Need on universaalsed värvid, kuna sobivad lihtsalt kokku teil juba olemasoleva värvilahendusega seda omalt poolt täiendades. Samas võite näiteks soovida lisada valge pliidiplaadi valimisega ka pisut kontrasti, kui teie köögi üldine värvilahendus on tume.

3. Valige lisad ja eelised!

Sarnaselt enamikule kodumasinatele pakuvad ka Indesiti pliidiplaadid mitmeid kasulikke funktsioone, et aidata teil päästa valla oma sisemist peakokka.
Siin on mõned funktsioonid ja omadused, mida Indesiti pliidiplaadid pakuvad:

Kolme rõngaga põleti wok'ile

Vokkige stiilselt!
Indesiti spetsiaalne kolme rõngaga põleti wok'ile tagab eriti võimsa 3,25 kW kaksikleegi panni kiireks ja tõhusaks kuumutamiseks, et toit valmiks perfektselt krõbeda pealispinnaga.