Mõtlete osta uue nõudepesumasina?

Mõtlete osta uue nõudepesumasina?
Kasutage meie mugavat ostujuhendit!

Nõudepesumasin võimaldab käsitsipesuga hüvasti jätta. Ainuüksi see muudab nõudepesumasina suurepäraseks!

Ent teadliku ostuotsuse tegemiseks tuleks mõelda ka muudele asjadele. Järgige allolevaid lihtsaid juhiseid endale õige nõudepesumasina valimiseks.

Olete valmis? Hakkame siis pihta!

1. Valige välja stiil.
Integreeritav või eraldiseisev?

See oleneb eeskätt teie köögi välimusest. Kui teil on juba integreeritud või sisseehitatud seadmetega köögimööbel, siis eelistate ilmselt ka integreeritavat nõudepesumasinat.
See sulaks laitmatult ühte teie köögi üldilmega.

Kui see aga pole teile tähtis, siis valige eraldiseisev. Indesiti eraldiseisvad seadmed on silmapaistva disainiga ning miks mitte siis neid uhkustades näidata!

Märkus värvi kohta:

eraldiseisvate kodumasinate tavalised värvid on valge, must ja roostevaba teras. Need värvid on universaalsed - lihtsalt teistega kombineeritavad. Samas võite näiteks tahta valget masinat valides lisada pisut kontrasti, kui ruumi üldine värvilahendus on tume.

2. Võtke välja mõõdulint!

Tehke enne uue seadme ostmist kindlasti selgeks, kui palju teil on selle jaoks ruumi. Võtke välja mõõdulint ning mõõtke ära masina jaoks kasutada oleva ruumi laius, kõrgus ja sügavus.

Nõudepesumasinaid pakutakse reegline kolmes suuruses: täissuuruses, kitsad ja kompaktsed.

Arvestage ka sellega, et kompaktsed versioonid varieeruvad. Indesit pakub näiteks tööpinnale paigaldatavaid nõudepesumasinaid, mis võtavad üldiselt kitsastest ja täissuuruses masinatest vähem ruumi.

Ja ärge piirduge mõõtmisega ainult köögis! Märkige üles ka kõikide uste/koridoride/sissepääsude laiused, millest uus seade peab kohale toimetamiseks läbi mahtuma. Te ei tahaks ju avastada oma uut läikivat masinat kätte saades, et see ei mahugi eesuksest sisse!

3. Mõelge oma pesemisharjumustele!

Kas teil on suur pere? Kas võõrustate ja kostitate tihti sõpru? Kui jah, siis kogunevad teil mustad nõud ilmselt kiiresti. Või ehk kehtib teie puhul just vastupidine: te küll soovite nõudepesumasinat, ent teil tekib päevas suhteliselt vähe musti nõusid.

Peaksite ühe olulise asjana mõtlema sellele, mitu komplekti nõusid peaks teie uus masin mahutama.

Mis on nõudekomplekt? Mõelge formaalsele pidulikule õhtusöögile. Igal külalisel on praetaldrik, magustoidutaldrik, magustoidulusikas, supitaldrik, supilusikas, klaas, teetass, alustass, teelusikas, nuga ja kahvel. Kõik need kokku moodustavadki ühe nõudekomplekti. Korrutage need nõudepesumasina mahutavusega nõudekomplektides ning saategi täpselt teada, kui palju nõusid saab masinaga korraga pesta.

4. Valige lisad ja eelised!

Nõudepesumasinatel on tihti mitmeid spetsiifilisi funktsioone ja omadusi.

Soovitav on hoolikalt tutvuda kõikide pakutavate funktsioonidega ning kaaluda siis põhjalikult, kas te tegelikult kasutaksite neid või mitte.

Siin on mõned funktsioonid ja omadused, mida Indesiti pesumasinad pakuvad:

Viitkäivituse taimer

Perfektne ajastus!
Viitkäivituse taimer võimaldab panna nõud masinasse ning seada tsükli käivituma endale mugavaimal ajal.
Saate näiteks kasutada Indesiti pesumasina intuitiivset viitkäivituse taimerit selleks, et programmeerida masin käivituma hilisemal ajal päeval või öösel, tippkoormuse välisel ajal elektrikulu vähendamiseks.

Erakorralise pesu tsükkel

Indesiti eXtra kollektsioon uhkustab arvukate unikaalsete omadustega, mis on töötatud välja teie elu lihtsustamiseks.

Eemaldage näiteks ülemine korv oma eXtra nõudepesumasinast 53 cm kõrgusega pesuruumi saamiseks.

Ning masina uuenduslik hüdrotehnoloogia eemaldab koguni kõige tõrksamad plekid ja toidujäägid, et saaksite alati nautida laitmatult puhtaid nõusid.