Mõtlete osta mikrolaineahju?
Laske meil end aidata.

Mikrolaineahi on olnud juba kaua aega köögis üks tähtsamaid seadmeid. Neid on reeglina kasutatud traditsiooniliste ahjude asendajana valmistoidu kiireks soojendamiseks või sulatamiseks.
Ent viimasel ajal on mikrolaineahjud teinud läbi suure arengu, nii et need pakuvad nüüd rohkelt suurepäraseid funktsioone ja tehnoloogiaid, mis võimaldavad valmistada maitsvaid roogasid just samamoodi, nagu teeksite seda oma tavaahjus.

1. Võtke välja mõõdulint!

Üks mikrolaineahju suurepäraseid omadusi on selle suurus - see on väike ja kompaktne, nii et sellele on lihtne köögis sobivat kohta leida.

Tehke sellele vaatamata siiski täpselt kindlaks, kui palju ruumi teil on mikrolaineahju jaoks. See on eriti oluline eeskätt siis, kui kavatsete osta sisseehitatava mikrolaineahju.

Seda tüüpi mikrolaineahi sulandub laitmatult ühte teie köögi ülejäänud sisustusega ja näeb suurepärane välja! Ent kuna see on sisseehitatav, siis peate teadma täpselt selle paigaldusorva suurust.

2. Valige lisad ja eelised!

Mikrolainetehnoloogia on tänaseks palju arenenud. Värskeimatel mudelitel on palju huvitavaid funktsioone, mis aitavad teil valmistada suud vett jooksma panevaid roogasid, abistades teid seejuures igal sammul.
Mõelge kindlasti sellele, mida te mikrolaineahjult ootate ning valige kõiki oma vajadusi rahuldav seade.
Siin on mõned funktsioonid ja omadused, mida Indesiti mikrolaineahjud pakuvad:

Disain

Elegantne, stiilne ja funktsionaalne

Indesiti mikrolaineahjudel on silmapaistev disain ning neil on samal ajal ka kõik värskeimad tehnoloogiad ja funktsioonid aitamaks teil valmistada oivalisi roogasid.

Täiustatud LED-näidik

Täielik kontroll ilma mingi vaevata.

Indesiti Aria kollektsiooni mikrolaineahjude täiustatud LED-näidik tagab teile selge, intuitiivse viisi juurdepääsuks sätetele ja programmidele. Valgustatud ikoonid, puuteklahvid ning selge ja lihtne kasutajaliides muudavad seadme kasutamise imelihtsaks.

Grill

Pruunistatud perfektsuseni.

Indesiti Aria kollektsiooni mikrolaineahjudel on sisseehitatud grill, et saaksite nautida mikrolaineenergiaga küpsetamise kiirust ja mitmekülgsust kombineeritult roa perfektselt krõbedaks pruunistamisega.

Eelprogrammeeritud sätted

Küpsetage enesekindlalt!

Indesiti Aria kollektsiooni mikrolaineahjud muudavad toidu valmistamise lihtsamaks kui kunagi varem oma arvukate eelprogrammeeritud funktsioonidega, mis seavad automaatselt ideaalse temperatuuri ja küpsetusaja teie valmistatavale roale.

Pole oluline, kas küpsetate pitsat või valmistate köögivilju - te saate alati nautida perfektselt valminud tulemust.

Taldrikukate

Abistav käsi köögis.

Pange Indesiti Aria kollektsiooni mikrolaineahju taldrikukate küpsetusnõule ning see hoiab ära toidu pritsimise ahju pindadele, vähendades nii hilisemat puhastamisvajadust.

Võite ka katta ühe toidu kinni ja küpsetada teist samal ajal ilma katmata, et roogade lõhnad ei seguneks.