Suur toidukogus väärib suurepärast värskust.

Puu- ja köögiviljad, kala ja liha, piim ja juust.

Aga ka munad ja kastmed. Miski ei või jääda kahe silma vahele kogu perele toidukaupu ostes.

Just seetõttu on poest toodav nädalane toiduvaru üha suurem just nagu värskus, mida see vajab koju jõudes.

Tänu uuele Push&Go funktsiooniga Total No Frost külmik-sügavkülmikule pole see enam probleem: piisab vaid ühest nupuvajutusest nii külmiku kui sügavkülmiku kiiresti maha jahutamiseks ja alati iga toidukauba ideaalse värskuse säilitamiseks. Ja tänu paljudele muudele maksimaalset praktilisust ja töökindlust tagavatele funktsioonidele muudab see uus külmik elu köögis lihtsamaks kui kunagi varem.

Disainitud nii lihtsaks, et igaüks saab aidata.

Alati ideaalne värskus vaid ühe nupuvajutusega.

Värsked toidukaubad kuuluvad alati nädalase toiduvaru ostunimekirja, ent neid võib olla raske sobival temperatuuril säilitada eriti siis, kui külmik on täis ja selle ust avatakse sageli, põhjustades nii temperatuuri tõusu seadmes.

Just seetõttu on uuel Indesit Total No Frost külmik-sügavkülmikul Push&Go - nutikas funktsioon ideaalse temperatuuri taastamiseks kogu külmikus lihtsalt ja kiiresti.

Peate vajutama vaid ühte nuppu enne ostetud toidu külmikusse panekut, et aktiveerida täiendav jahutusvõimsus mõlemas kambris, nii et need on valmis säilitama nõuetekohaselt kõiki toidukaupu tänu 40% võrra kiiremale temperatuuri taastumisele*.

*Võrreldes sellega, kui jätate Push&Go aktiveerimata. Tootja tehtud katse tulemusel vastavalt standardile IEC 62552 toidukaupadega täidetud seadmega. 40% 2 m kõrgusel ilma inverterkompressorita mudelil - muude mudelitega võib saada erineva tulemuse.

Pick&Go

Üks karp, väga praktiline.

Uues Indesiti Pick&Go karbiga külmikus ei jää ükski koht kasutamata - see eemaldatav liugkarp aitab kasutada maksimaalselt ära riiuli alla jäävat ruumi. Ideaalne juustu või hommikusöögi või toidujääkide säilitamiseks - selle saab võtta külmikust välja ja panna mikrolaineahju toidu soojendamiseks, tõsta lauale või võtta endaga kontorisse või kooli lõunaks kaasa, ja seda võib pesta ka nõudepesumasinas.

Rõhtsalt kohale libistamine optimeerib paindlikkust, võimaldades olemasolevat ruumi parimal võimalikul viisil ära kasutada.

FreshSpace +

Lihtne niiskusekontroll värskuse säilitamiseks.

Puu- ja köögiviljad moodustavad suure osa toidust täiesti täis külmikus, mistõttu on väga tähtis säilitada nende värskust, et saaksite nautida tervislikke toidukordi kogu nädala jooksul. FreshSpace+ sahtlil on kasutajasõbralik liugur, mis võimaldab valida suurema niiskuse köögiviljadele ja väiksema puuviljadele, tagamaks nii ideaalset niiskusetaset nende kauem värske ja krõmpsuna hoidmiseks.

ExtraFresh 0 ° C

Eriti jahe õrna käsitsemist vajavale toidule.

Õrnad toidukaubad vajavad erilist tähelepanu.

See spetsiaalne sahtel tagab oma 0 ºC temperatuuriga* perfektsed tingimused kala, liha ja muude õrna käsitsemist vajavate toidukaupade säilitamiseks.

*1-2 °C külmiku standardsel sättel 4 °C/MED ja ümbritseva õhu 25 °C temperatuuril. Vastavalt standardile EN 62552-1/-2/-3:2020

Paindlikud ukseriiulid

Vertikaalse ruumi maksimaalseks ärakasutamiseks.

Kõrged esemed ei valmista enam muret.

Tänu reguleeritavatele poolriiulitele saab lihtsa püstsuunalise liigutusega teha ruumi erineva kõrgusega pudelitele ja purkidele.

ExtraStrongklaas

Ülitugev materjal riiulite suure vastupidavuse tagamiseks.

Uuel Indesit Total No Frost külmikul on paksust klaasist valmistatud varasemast tugevamad riiulid. See tähendab, et riiulid suudavad kanda ilma purunemata kuni 100 kg raskust, tagades nii raskete toidukaupade ja jookide ohutu säilitamise.

 • Total No Frost
 • Vaikne jahutamine
 • 15-aastane garantii*
 • Probleemivaba.

  Total No Frost tehnoloogia hoiab pideva õhuringlusega tõhusalt ära jää tekke sügavkülmikus ja kondensaadi tekke külmikus, välistades samas seadme tülika käsitsi sulatamise vajaduse.

 • Maksimaalne tõhusus madala müratasemega

  Uus Push&Go funktsiooniga Indesit Total No Frost külmik on väga vaikne tänu kvaliteetsetele komponentidele ja viimase põlvkonna inverterkompressorile, millega on mõned mudelid varustatud. Tänu neile omadustele on töötava külmiku müratase vaid 37 dBA.

 • Täielik töökindlus, täielik meelerahu.

  Kauakestev talitlus on alati tagatud kompressori 15-aastase garantiiga, mis muudab uue Indesiti külmiku veel usaldusväärsemaks.

  * Peate vaid oma külmiku internetis või spetsiaalsele numbrile helistades registreerima.

Moodne värvivalik.

Moodne värvivalik.

Valge, roostevaba teras ja must: sobivus igasse moodsasse kööki, sidudes stiili funktsionaalsusega üheks tervikuks.

Kõrgeim kvaliteet ja kasutatavus igas detailis.

Kõrgeim kvaliteet ja kasutatavus igas detailis.

Uue Indesit Total No Frost külmiku Push&go funktsioon on eriti praktiline abiline toidu säilitamiseks - see tagab ühe nupuvajutusega täiendava jahutuse mõlemas kambris vajaliku temperatuuri kiiremaks taastamiseks. Uuel Total No Frost külmikul on ka täiesti uus sisemus kvaliteetsete detailide ja kasutajasõbraliku disainiga komponentidega.

Uus usaldusväärne liitlane kõigi toidukaupade korrapäraseks paigutamiseks

Uuel Indesit Total No Frost külmikul on täiesti uus disain.