2 sekundit, 1 vajutus, 0 probleemi

Üks nupuvajutus: see on kõik, mida on vaja teha masina sisselülitamiseks, programmi seadmiseks ja pesutsükli käivitamiseks. Just niisama lihtne see ongi.
 • Keskkonnasõbralik sääst
 • Invertermootor
 • Water Balance Plus ehk veetasakaal
 • Teie igapäevane sääst.

  30 °C ökotsükkel tagab kõrgema temperatuuriga tsüklitega sama suutlikkuse ja pesutulemuse, et saaksite nautida värsket ja puhast pesu ning samal ajal raha kokku hoida ja keskkonda aidata.

 • Suurem jõud teie pesuainele.

  Trumli spetsiaalne liikumine on töötatud välja plekkide efektiivseks eemaldamiseks ja pesuaine puhastusjõu võimendamiseks. Iga pöörlemissuuna muutus on kalibreeritud teie riideid hellitama ja teile perfektset puhtust tagama.
  Suurepärane kontroll mootori üle vähendab vibratsiooni kõikides etappides, kaasa arvatud tsentrifuugimisel vaiksema talitluse tagamiseks.

 • Ainult vesi, mida tõepoolest vajate.

  Uuenduslik andur optimeerib veekulu pesutsükli igas etapis. Sellega tagatakse ainult selle veekoguse kasutamine, mida on tõepoolest vaja masinasse pandud riiete pesemiseks.
  Ning seega säästate te lisaks vee säästmisele ka selle kuumutamiseks vajalikku energiat.

Push&Wash ehk vajuta ja pese

Turboprogrammeerimise tehnoloogia

Üks nupuvajutus: see on kõik, mida on vaja teha masina sisselülitamiseks, programmi seadmiseks ja pesutsükli käivitamiseks. Saate plekitult puhta pesu 45 minutiga.

Lõhnavastane tsükkel

Trumli uuenduslik liikumine, lisaloputus tsükli lõpus ja pidev temperatuurikontroll võimaldavad puhastada riided raskesti eemaldatavatest lõhnadest, nagu suits, higi ja rasv.

Plekivastane suvand

Erinevat tüüpi plekkide põhjalikumaks eemaldamiseks.

 • Toit – orgaaniliste plekkide nagu kastme ja veini eemaldamine.
 • Töö – plekkide nagu tindi ja meigi eemaldamine.
 • Välitegevused - tüüpiliste vabaõhutegevuste käigus tekkinud plekkide nagu rohu ja muda eemaldamine.

Kiirtsükkel

Valige lihtsalt aeg, mis teil on pesu pesemiseks.

 • 9 minutit: kiireim värskendustsükkel turul.
 • 30 minutit: segapesule ideaalne lühike 30 °C pesutsükkel.
 • 1 tund: 60 °C pesutsükkel aja ja pesutulemuse suurepärase kombinatsiooniga.

Kiire edenemine

Kui peate kodust ootamatult lahkuma ega soovi jätta pesumasinat tööle, siis vajutage kiire edenemise nuppu ning masin jätab loputamise ja tsentrifuugimise vahele tsükli lõpetamiseks vaid 20 minutiga.

Spordisuvand

Kolm spetsiaalselt välja töötatud programmi kogu pere spordiriiete ja -jalatsite eest hoolitsemiseks, tagades perfektse, hästi lõhnava tulemuse jalatsite, võimlemiskomplekti ja tehnilistest kiududest materjalide pesemisel.

Tekiprogramm

See õrn tsükkel suudab säilitada teie vateeritud riiete/tekkide pehmuse ja kohevuse aitamaks teil hoida kokku aega ja raha.

Isepuhastumise programm

See on töötatud spetsiaalselt välja masina sisemiste osade puhastamiseks ilma spetsiifilisi detergente kasutamata. Selle programmi korrapärane kasutamine võimaldab teil pesta pesu masinas, mis on alati puhas ja hügieeniline, ning pikendab masina kasulikku iga, kuna sellega eemaldatakse 90 °C juures kõik ebameeldivaid lõhnu põhjustada võivad toidujäägid.

Disainievolutsioon

Ehe itaalia stiil

Töökindel, tugev, ilus. Innexi masin tagab võrreldamatu kasutuslihtsuse pilkupüüdva itaalia disainiga kombineeritult.

Lihtne ja intuitiivne

Lihtne ja intuitiivne

Kõik mida vajate, ühe pilguga

Innexi pesumasina iga detail on disainitud lihtsa ja intuitiivse kasutuse võimaldamiseks: Push&Wash nuppu on tänu selle pilkupüüdvale sinisele värvile lihtne märgata. Programmid ja tsüklid on selgelt jaotatud, et leiaksite vajaliku kiiresti. Kõikide erifunktsioonide ja -omadustega käivad kaasas selged kirjeldused uue disainiga juhtpaneelil. Lihtne, kas pole?

Kogu ruum, mida vajate

Kogu ruum, mida vajate

Innexi pesumasina eriti suur luuk muudab pesuga täitmise ja pesust tühjendamise lihtsamaks. Selle ergonoomiline pide on disainitud tagama mugavat, hõlpsat kasutust.