Uus nõudepesumasin kõikidele suurustele

Nautige eXtra tulemusi vaid ühe tunniga
 • Uus eXtra tsükkel
 • Invertermootor
 • eXtra kerge suvand
 • Ruumi kõigele, alates suurusest S kuni suuruseni XXL

  Uus eXtra tsükkel on töötatud spetsiaalselt välja suurematele nõudele, nagu tilkumispannid, pliidiplaadi restid, pitsapannid ja suured kastrulid.
  Eemaldage lihtsalt ülemine korv 53 cm kõrguse ruumi ja säravpuhta pesutulemuse nautimiseks.

 • Tõrksatele toiduplekkidele.

  Invertermootori ja uuendusliku hüdrosüsteemi kombineeritud toime tagab ühe tunniga perfektse tulemuse koguni eriti mustade nõude pesemisel.

 • Õrnade esemete eriline hooldus.

  eXtra kerge suvand on perfektne lahendus suurte õrnade esemete äärmise hoole ja ettevaatusega pesuks.

Uus Extra hügieenitsükkel

Meelerahu tagamiseks

See uus tsükkel on töötatud spetsiaalselt välja teie beebi mänguasjade, söötmispudeli ning söögiriistade ja -nõude pesemiseks absoluutset hoolt ja hügieenilisust tagades.

Beebinõude pesu

Bakterivabade nõude jaoks

Beebinõude pesutsükkel on töötatud spetsiaalselt välja eemaldama 99,9999% bakteritest. See tagab seega hügieenilisuse kogu perele ning eeskätt imikutele ja väikelastele*. Beebinõude tsükkel tagab mis tahes eseme lihtsa ja efektiivse pesu ja kuivatamise. See pole mõeldud ainult toidunõude, vaid ka mänguasjade ja muude põhjalikku puhastamist vajavate esemete jaoks.

BabyZoo ehk beebi loomaaed

Kõikide lapse asjade puhtana hoidmiseks

Indesiti BabyZoo on spetsiaalne alus arvukate reguleeritavate pesadega lutipudelite ja luttide, söögiriistade ja -nõude põhjalikuks puhastamiseks ning samal ajal ülejäänud nõudest eraldi hoidmiseks. Pesu- ja kuivatustsükli lõpus saab võtta BabyZoo aluse koos kõikide hügieeniliseks muudetud esemetega masinast välja, et alust ka hoiule panemise vahendina kasutada.
*Täielikuks steriliseerimiseks on soovitav täiendav puhastamine steriliseerimislahusega.

Ehe itaalia disain

Indesiti eXtra nõudepesumasinad on ilusad ja pilkupüüdvad. Valige oma lemmikvälimus: roostevaba teras, hõbedane või hallide sisedetailidega valge.

Maksimaalne efektiivsus

EXtra nõudepesumasin ei vaja üldse käsitsipesu: eelpesu eest kannab masin ise hoolt öko- ja normaalprogrammide valimisel, sellal kui automaatprogrammidega on saavutatav maksimaalne suutlikkus tänu hägususe anduritele ja invertermootorile, mis optimeerivad kõiki pesuparameetreid.

Kasutuslihtsus ja -paindlikkus

Extra nõudepesumasina nõudega täitmine ja nõudest tühjendamine on lihtne ja ohutu tänu maksimaalset paindlikkust tagama disainitud korvidele, mis mahutavad kuni 14 nõudekomplekti. Lihtsalt kasutatav tõstmissüsteem tõstab ülemise korvi 3,5 cm võrra kõrgemale lisaruumi saamiseks suurte pottide pesemisel.

Minimaalsed tarbimistasemed

eXtra nõudepesumasinad vajavad ainult 9 liitrit vett (umbes 44% võrra vähem traditsioonilistest nõudepesumasinatest*) 14 nõudekomplekti pesuks.
Indesiti eXtra tootevalikule on iseloomulik ka A+++ klassi maksimaalne energiatõhusus, mis tagab parima pesu- ja kuivatussuutlikkuse A+ klassi seadmetest 20% võrra väiksema energiatarbega. Nii on igaühel lihtsam vähendada kulusid ja keskkonnamõju.
* See tähendab 16 liitrit vett kasutav nõudepesumasin.

Tehnoloogia ja ohutus

Kõikidel eXtra nõudepesumasinatel on tehnoloogiliselt moodsad süsteemid tagamaks maksimaalset meelerahu nende kasutamisel. Uus virtuaalne andur sekkub vahu või ummistunud filtri korral, muutes mootori kiirust ja veevarustust probleemi lahendamiseks ilma pesutsüklit katkestamata. Kui veevarustuse surve peaks äkki muutuma või veetoru katki minema, siis katkestab vee seiskamise süsteem viivitamata vee masinasse võtu veekraani sulgedes, nii et masin seiskub.
Ülevoolusüsteem tagab aga nutika kontrolli selle üle, kui palju vett nõudepesumasinasse sisestatakse. Vajaliku veekoguse ületamisel katkestab süsteem masina töö ja tühjendab masina liigsest veest.

Vaikus

Indesiti nõudepesumasinad töötavad vaikselt, et saaksite tegeleda nende töösoleku ajal rahulolevalt millegi muuga. Uus invertermootor ja heliisolatsiooni materjalid tagavad vaikse pesu ka öösel ning vähendavad masina töömüra vaid vaikse vestlusega võrreldavale 44 d(B)A tasemele.

Programmid ja suvandid

Uutel eXtra nõudepesumasinatel on arvukalt programme ja suvandeid iga vajaduse rahuldamiseks: alates ökoprogrammist kuni intensiivpesu programmini, 40-minutilisest kiirtsüklist kuni poole masinatäie pesuni ning viitkäivituse funktsioon.

Töökindlus ja usaldusväärsus

Uute EXTRA nõudepesumasinate kogu pesukamber on valmistatud üksnes roostevabast terasest - materjalist, mis maksimeerib pesu- ja kuivatussuutlikkust ning tagab laitmatu hügieenilisuse ja kauakestva töökindluse.