Saidi poliitika


Veebilehtede sisu, www.indesit.com (edaspidi "Lehekülg"), sealhulgas andmed, teadete ja kõik muu sisu, mis koosneb tekstist ja pilte, samuti mudeleid, millel on sümbol "©", on kaitstud autoriõiguse seaduste ja rahvusvaheliste lepingute ja muude intellektuaalse omandi seadused ja lepingud.

Sisu leheküljed veebilehel on Copyright © 2000-2009 Indesit Company SpA. (edaspidi "Ettevõte"). Kõik õigused reserveeritud. Sisu leheküljed Saidi ei tohi täielikult või osa kopeerimine, paljundamine, kanda, laadida, mis on avaldatud või levitatud mingil moel ilma eelneva kirjaliku nõusolekuta Ettevõtte poolt, välja arvatud ladustamiseks kasutaja enda arvutisse ja välja trükkida väljavõtteid lehekülgede selle saidi jaoks üksnes isiklikuks kasutamiseks.

 Kaubamärgid ja logod on kantud sellel leheküljel on vara Indesit Company SpA. Neid ei tohi kasutada mis tahes veebilehel, välja arvatud Saidi ilma eelneva kirjaliku nõusoleku Company.

Firma langeb kogu vastutus materjali loodud või avaldatud 3. isikutele, mis leheküljelt on lingid olemas. Isikud, otsustavad külastada veebilehte seotud Sisukord www..indesit.com seda omal riisikol ja võtab pärast ise kohustus võtta kõik vajalikud meetmed, viiruste ja teiste laostav osa. Viited teistele lehekülgedele ei tähenda, et Firma sponsorid või ei kuulu organisatsiooni, mis pakuvad teenuseid kirjeldada nii saitidele.

Kõik saadetud materjali saidile, näiteks e-posti või veebi lehekülgi, loetakse mitte-konfidentsiaalne. Firma peab olema mingit kohustust seoses sellise materjali ja võivad vabalt paljundada, kasutada, avalikustada, kuvada, muuta, aluse teiste tööd ja levitada selle 3. isikutel ilma piire. Lisaks Firma peab saama vabalt kasutada kõiki ideid, kontseptsioone, oskusteavet või tehniliste teadmiste sisalduvad sellise materjali mis tahes eesmärgil, sealhulgas ja ilma piiratud arendamise, tootmise ja turustamise kasutades sellist materjali. Igaüks saatmine materjal tagab, et sama on avaldamiseks ning nõustub hoidma Firma kahjutu mis tahes tegevus 3. isikutega seoses sellise materjali.

Käesolev lehekülg võimaldab üldsuse ulatusliku juurdepääsuga teavet oma algatustega ette nähtud ka professionaalne avalik (finants analüütikud ja ajakirjanikud, institutsionaalsed ja erainvestorid). Eesmärk on anda täpset ja ajakohast teavet. Firma teeb kõik endast oleneva tagamaks, et esitatud teavet Lehekülg on täpsed ja ajakohased. See ei ole siiski välistada juhusliku vea või. vigadest märku korrigeeritakse.