Privaatsus


Andmetöötlus asukoht
Töötlemine on seotud veebi teenuseid sellel saidil on tehtud eespool nimetatud omanikule peakontor, ainult tehnilise personali omaniku firma ja antud andmete töötlemise, või isikud, kes tegelevad läbiviimise aeg-ajalt hooldust. Andmed puuduvad tulenevate veebiteenus on edastatud või hajutatud. Isiklikud andmed kasutajad, kes taotlusel teabe edastamiseks või kes tellimise infolehed on kasutatud ainsa eesmärgiga pakkuda taotletud teenust.

Navigatsiooni andmed
IT süsteemide ja tarkvara, mida kasutatakse tegutseda sellel saidil omandavad loomulikult normaalse toimimise, teatavate isikuandmete edastamist, mis on kaudselt Interneti kasutamise sideprotokollide. Selliseid andmeid ei ole ühendatud, et olla seotud kindlaksmääratud isikutele, kuid võib oma olemuse tõttu teeb kindlaks kasutajad võimalik, töötlemise ja koos valduses olevaid andmeid kolmandatele isikutele. Seda liiki andmeid sisaldab IP-aadressi või domeeni nimed arvutid, mida kasutatakse kasutajad ühendamisel saidi aadressi URI (Uniform Resource Identifier) taotletud vahendeid, aega taotluse, meetod esitab taotluse serveri suurus toimikust saadud vastus, numbriline kood, mis näitab olukorra vastusega server (teinud, error jne) ning muud parameetrid, mis on seotud kasutaja operatsioonisüsteem ja IT-keskkond. Neid andmeid kasutatakse ainult saada anonüümse statistilise teabe kasutamine saidi kulgema tegevuse kontrolli ja tühistatakse kohe pärast töötlemist. Andmeid võib kasutada et teha kindlaks vastutuse puhul väidetava arvuti kahjustavate kuritegude sellele saidile.

Andmed vabatahtlikult kasutajad
Vabatahtlik, selgelt ja vabatahtliku kirjade saatmist, et aadressid on märgitud käesoleva saidi eeldab soetamise saatja e-posti aadress, mida on vaja vastamiseks, ja muud isikuandmed kirja. Kokkuvõtlik teave eraelu on näidatud või näidatakse alates aeg-ajalt lehtede saidi viidata konkreetsetele teenused taotluse.

Küpsised
Ükski kasutaja isikuandmete saamise kohas. Kasutamine ei ole tehtud küpsiseid teabe edastamise isiklikku laadi ega ole niinimetatud alaline küpsiste või igasuguseid muid kasutaja jälgimise süsteemid kasutada. Kasutada nn seansiküpsiseid (mis ei ole püsivalt meelde kasutaja arvuti ja kaovad, kui brauser on välja lülitatud) on rangelt piiratud edastamise istungite tunnused (juhuslik arv genereeritud serveritel) on vajalik turvalise ja tõhusa uurimise kohas. Seansiküpsiseid kasutatakse selle koha vältida pöördumist teiste IT tehnikat, mis eeldatavalt on ropp, kasutajate privaatsust "navigatsiooni ja ei võimalda kasutajate isikukoodid omandada.