Uudised

Uus Eco Time'i pesumasin on parim kaaslane vee, aja ning energia säästmiseks: Lisavalik Energy Saver, 20 °C tsooni programmid ja anduri Water Balance toime garanteerivad optimaalsed pesutulemused koos maksimaalse energiasäästuga.

Andur Water Balance, mis on aktiivne kõikide pesemisfaaside jooksul, mõõdab pesu kaalu, nii et trumlisse lastakse ainult vajalik veekogus, tagades nõnda minimaalse energiatarbe selle soojendamiseks.

Lisavalik Energy Saver tagab maksimaalse energiasäästu, mis tähendab kuni 70% võrreldes 30 °C puuvillase programmiga. Tänu trumli erilisele liikumisele saab see kindlustada 30 °C programmi pesemistõhususe madalama temperatuuri juures.

Energiaklass

Indesiti Eco Time'i pesumasinate saavutatud A++-klass on nende energiatõhususe tõestuseks ning garanteerib maksimaalse energiasäästu kõikides pesemisfaasides ja kõigi pesukoguste korral.

20 °C tsoon

20 °C tsooni programmid on välja töötatud rõivaste pesemiseks madalal temperatuuril (20 °C), garanteerides seejuures 40 °C programmi pesemistulemused kuni 40% energiasäästuga. Pesuvahendi toime optimeerimiseks ning mustuse ja plekkide laitmatuks eemaldamiseks rakendatakse iga programmi korral erilisi trumli liikumisi.

Säästke energiat

Indesit töötas välja lisavaliku Energy Saver, et võimaldada säästa teil kuni 70% energiat võrreldes 30 °C puuvillase programmiga! Kasutades koos puuvillase, sünteetika ja teksaprogrammiga, kindlustab Energy Saveri kasutamine 30 °C pesu tulemused madalama temperatuuri juures.

Säästke aega

Kõikide puuvillase ja sünteetika programmidega kasutatav lisavalik Eco Time lubab pesta kuni 3 kg kergelt määrdunud rõivaid kuni 30% kiiremini kui tavalise puuvillase programmiga

Säästke vett

Andur Water Balance on Eco Time'i pesumasinates aktiivne kõikide pesemisfaaside jooksul ning mõõdab pesu tegelikku kaalu, nii et trumlisse lastakse ainult selle pesu pesemiseks vajalik veekogus.

Indesiti Eco Time'i pesumasinad pakuvad programme kõigi vajaduste rahuldamiseks.
Tänu oma eriliselt täiendatud trumlile võimaldavad Indesiti pesumasinad pesta teil igapäevaseid rõivaid tõhusamalt ja suurema hoolega, isegi väga kiire pesemise korral.

Eriprogrammid

Programm Jeans lubab teksariiet põhjalikult pesta ilma pleekimise või koekahjustuse ohuta.

Programm Express lubab värskendada kergelt määrdunud rõivaid (kuni 1,5 kg) kõigest 15 minutiga.

Indesiti tehnoloogiat on kasutatud ka jalatsite pesemiseks mõeldud erilise programmi välja töötamisel: programmis Special Shoes hoiab trumli pöörlemiskiirus ära vigastuste peamise põhjuse, kokkupõrked

Programmid Sport Intensive ja Sport Light on välja töötatud rohkem või vähem määrdunud spordirõivaste pesemiseks, olles õrn kõikide kangasortide vastu ja andes niiviisi optimaalse pesemistulemuse.