Uudised

Jäävabad külmikud
Dynamic Air Contro

Täielik vabadus ja paindlikkus toiduainete säilitamisel tänu No Frost Dynamic Air Control'i tehnoloogiale.

Tänapäevased minimalistlikud jooned, puutetundlik näidik ja ergonoomiline disain teevad uue külmiku lihtsalt kasutatavaks ning ideaalseks igasuguse ruumi sisustamisel.

Puutetundlik näidik
Mõne mudeli uues valikus on puutetundlik näidik: intuitiivselt lihtsana näitab see täpselt, mida külmik parajasti teeb, ning lubab lihtsa puudutusega aktiveerida selle erinevaid funktsioone.

Mahutab rohkem
Seda on hõlpsam kasutada ja puhtana hoida ning see annab parema ülevaate riiulitel olevatest toiduainetest. Tänu oma disainile pakuvad uued mudelid 20 liitrit lisamahtu, mis on võrdne 60 konservikarbi mahuga!

Ergonoomilised käepidemed
Omanäoline disain, eriti välise käepideme oma, annab külmikule elegantse ja tänapäevase välimuse.
Suuremaks sisustusvõimaluseks pakub Indesit alternatiivset mudelit uputatud käepidemega.

No Frost Dynamic Air Control

No Frost Dynamic Air Control'i süsteem tagab ühtlase ja püsiva temperatuuri külmiku osas ning väldib härmatise teket sügavkülmiku sektsioonis, mis tähendab, et pole tarvis tüütut ülessulatamist. Uus Multiflow süsteem on välja töötatud täiusliku õhuringluse tarbeks: õhuvoolu ei suunata otse toiduainetele, vaid sellel on ringikujuline trajektoor ümber riiulite. See hoiab teie toiduained optimaalsetes tingimustes, ümbritsetuna pideva külma õhu vooluga.

Kiire sisetemperatuuri
taastumine

Uue harjadeta tangentsiaalventilaatoriga saavutatakse temperatuurisätted palju kiiremini: ukse avanemise järgne jahutusaeg on 40% lühem kui tavapärastel külmikutel.


Kiirkülmutamine

See funktsioon alandab sügavkülmiku temperatuuri lühikese aja jooksul minimaalseks, kiirendades värskete toiduainete külmutamisprotsessi nii, et need säilivad paremini.

Kiirjahutamine

Kiiret jahutamist vajavate värskete toiduainete korral alandab see funktsioon külmikuosa temperatuuri kõigest mõne minuti jooksul, et toiduaineid paremini säilitada.

A+-klass

Täielik valik külmikuid A+-klassis: optimaalne jahutus ja toiduainete säilitustõhusus A-klassi külmikutest 20% suurema energiasäästuga.

Veelgi vaiksem

Optimaalne talitlus minimaalse müraga. Uus harjadeta tangentsiaalventilaator muudab külmikud-sügavkülmikud veelgi vaiksemaks, mugavamaks ja funktsionaalsemaks.

Tugevamad riiulid

Riiulid on tugevamad, kandes üle 25 kg ilma, et hakkaks isegi painduma.